AUTOBLASK LOGO NEW OPT

Ubezpieczenia

Szukasz dobrego ubezpieczenia dla siebie lub dla swojej firmy?

Zapraszam do skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i biznesowych w największym polskim towarzystwie ubezpieczeniowym Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń. W ofercie wszystkie rodzaje ubezpieczenia: komunikacyjne, mieszkań, mienia, osobowe i specjalistyczne.

PZU Auto - Poznaj szeroką ofertę PZU i wybieraj spośród różnorodnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych. Możesz dopasować zakres ubezpieczenia do swoich indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń.

PZU Dom - Wszechstronne, kompleksowe ubezpieczenie wszystkich składników majątku jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa. Dom, ruchomości domowe, a nawet odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym – wszystko można objąć odpowiednią polisą, zapewniając sobie spokój na długie lata. Warto wszystkie składniki swojego majątku prywatnego objąć dobrą polisą ubezpieczeniową.

PZU Firma - Pakiet ubezpieczeń, których głównym celem jest ochrona majątku firm. Dzięki elastycznej konstrukcji zakres ubezpieczeń może objąć ochronę majątku i poszczególnych działań firm, zarówno tych o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Podróż, sport, szkoła, praca, to przestrzeń która wymaga szczególnej ochrony Ciebie i Twego zdrowia. Pakiety NNW, Wojażer, czy Mój Biznes są odpowiedzią na to co dla każdego człowieka najcenniejsze. Oferują nie tylko rekompensatę utraconego zdrowia, lecz również opiekę po nieszczęśliwym zdarzeniu dla ciebie i rodziny.