AUTOBLASK LOGO NEW OPT

o firmie

AUTOBLASK to firma z trzydziestoletnią tradycją.

Zrodziła się z pasji jej właściciela Remigiusza Zawidzkiego do motoryzacji. Założona w 1988 roku, początkowo jednoosobowa działalność, miała w swojej ofercie ogólny zakres napraw lakierniczych samochodów i motocykli. 

Z biegiem lat firma rozwijała się. Właściciel stawiając nieprzerwanie na rozwój, jakość i nowe technologie sprawił, że dziś Autoblask może zaproponować swoim klientom wszechstronną obsługę pojazdów, mając do dyspozycji wielostanowiskowe profesjonalnie wyposażone pomieszczenia do napraw lakierniczych, blacharskich i mechanicznych. 

Obecnie liczny zespół fachowców firmy Autoblask gwarantuje solidną naprawę uszkodzonych pojazdów wszystkich marek oraz zapewni realizację najbardziej skomplikowanych indywidualnych zleceń. 

Chętnie doradzamy i dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni kilku dekad, pomagając zmotoryzowanym szukać najlepszych rozwiązań i w podejmowaniu odpowiednich decyzji. 

W 2017 roku jakość naszych usług poświadczyła firma DEKRA wydając, po przeprowadzonym audycie Certyfikat: „Dekra znak jakości dla specjalistycznych zakładów blacharsko-lakierniczych”. Od 1 maja 2019 roku należymy do międzynarodowej sieci serwisów samochodowych Bosch Car Service.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. 

Do zobaczenia! 

Remigiusz Zawidzki